Tatarcık Böceği İlaçlama

Tatarcık böceği ilaçlama servisi ile İzmir, İzmit, İstanbul’a en ekonomik fiyatlarla tatarcık böceği ilaçlama hizmeti alın!

Tatarcık bir sinek çeşididir. Prestij ilaçlama, tüm sinek türlerinde olduğu gibi tatarcık böcek  ilaçlama hizmeti de vermektedir.Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile tatarcık böcek ilaçlama hizmeti veren Prestij ilaçlama, sektörde lider firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Kaliteli hizmet politikasıyla her geçen gün yenilenen Prestij ilaçlama, tatarcık böcek ilaçlama firmaları arasında en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile hizmetinizdedir. Tatarcık ile mücadelede tek çözüm tatarcık haşere ilaçlama hizmeti almaktır.

Sağlığınız için Tatarcık İlaçlama 

Tatarcığın vücut yapısı ufaktır ve üzeri tüylüdür. Tatarcığı diğer sineklerinden ayıran özelliği tüylü yapıya sahip olmasıdır. Tatarcık yaklaşık 3-5mm boyundadır ve toplamda 6 tane ayağı vardır. Tatarcık sineği genel olarak hayvan ağılında, çamurluklarda, bataklıklarda, lağım suyu atıklarının olduğu yerlerde yaşarlar. Evlerde ise loş olan köşelerde, kullanılmayan yerlerde görünür. Gece aktif gündüz ise pasif yaşarlar. Tatarcıkların ısırdığı yerde kızarma, şişme, kaşıntı olur. Sağlığınızı etkilemese bile, tatarcık insanları strese sokarak, yaşam kalitesini bozan bir haşeredir Tatarcıklar kan emerek, ayrıca sebze ve meyve suları ile de beslenirler. İnsanların kanını emerek, bir insandan başka bir kanını emdiği insana hastalık bulaştırmaktadır. Tatarcık ile mücadele etmek için ilaçlama çok önemlidir. Mutlaka, tatarcık ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Tatarcık ilaçlama firmaları iyi araştırılmalı, ruhsatlı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla çalışan firmalara ilaçlama uygulaması yaptırılmalıdır. Aksi taktirde, tatarcıklardan kurtulamaz ve sağlığınızı tehlikeye atarsınız. Tatarcık böceği haricinde akrep ilaçlama da yaptırabilirsiniz.

Tatarcık sineğinin bulaştırdığı hastalıklar

  • sarıhumma
  • tavuk
  • bağırsak
  • viral
  • ateşli

Bu hastalıklardan korunmak, sağlığınızı garanti altına almak için güvenilir Tatarcık böceği ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Prestij ilaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı tatarcık ilaçları  hizmet veren bir firmadır. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatlandırmamızdan yararlanmak ve tatarcık ilaçlama hakkında bilgi almak için, müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Tatarcık ilaçlama servislerimizi 7/24 kesintisiz olarak çalışmaktadır.

Tatarcık Böcek İlaçlama İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Tatarcık nasıl beslenir?

Tatarcık insan ve hayvanların kanını emerek ve meyve ve bitkilerin özsuları ile beslenirler.

Tatarcığı diğer sineklerden ayıran özellik nedir?

Tatarcık tüylü vücut yapısına sahip bir böcek türüdür. Bu özellik sayesinde diğer sineklerden ayrılabilirler.

Tatarcığın büyüklüğü ne kadardır?

Tatarcık sineğinin boyları ortalama 2-5 cm arasındadır.

Tatarcık nerelerde yaşar?

Tatarcık canlısı hayvan ağıllarında, çamurluk yerlerde, bataklık ve lağım ortamlarında yaşar, evlerde ise loş ve kullanılmayan bölümlerde bulunur.

Tatarcığın bulaştırdığı hastalıklar nelerdir?

1-Viral hastalıklar
2-Ateşli hastalıklar
3-Bağırsak hastalıkları
4-Sarıhumma
5-Tavuk hastalığı

Tatarcığın bulaştırdığı bu hastalıklar salgın ve tehlikeli hastalıklardır.

Tatarcık ile nasıl mücadele edilir?

Tatarcık hızlı ve çok üreyen bir böcektir. Mücadelesi zordur, bu sebepten etkili ilaçlar kullanılmalıdır. Sıvı, kokulu ve püskürtmeli, ilaçlar düzenli olarak uygulanmalıdır. Bu gibi uçan zararlı böcekler su kenarlarında, bataklıklarda lağımlarda, sıklıkla bulunurlar. Bu bölgelere periyodik olarak ilaçlama yapılması şarttır.

Tatarcık nasıl çoğalır?

Tatarcıklar yumurtlama ile ürerler. Kan emerler daha sonra 3-4 gün içerisinde yaklaşık olarak dişi tatarcık 20 yumurta bırakır. Beş hafta içerisinde yavrular yumurtadan çıkarlar.

Tatarcık ne renkte olur?

Tatarcık sineklerinin renkleri türlerine ve yaşam alanlarına göre değişir. En çok sarı, turuncu, siyah, kahverengi renklerde görülürler.

Tatrcıkların ısırdığı bölgelerde ne gibi belirtiler olur?

Tatarcıkların ısırması ile deride şişme, kaşıntı, kızarıklık ve kabarmalar görülür.