Kırkayak İlaçlama

Kırkayak ilaçlama hizmeti; İstanbul, Kocaeli, İzmir için geçerli olup en ucuz fiyatlar ile haşere ve kırkayak ilaçlama servisi veriyoruz.

Kırkayak ilaçlama hizmeti sunan Prestij İlaçlama, iç ve dış tüm alanlarda kırkayak ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Kırkayakların dış ortamlardan kapalı alanlara geçiş sağlaması oldukça tehlikelidir. Özellikle yaşam alanlarımıza girerek tehlike yaratan kırkayakların zehir taşıyan türleri bulunmaktadır. Kırkayakların insanları ısırması sonucu sağlık sorunları görülebilmektedir.

Kırkayak ilaçlama şirketleri, güvenli yöntem ve ilaçlama teknikleriyle kırkayakları etkisiz kılarak yaşam alanlarınızdan uzaklaştırırlar.

Kırkayakların boyları 5-6 cm arasında değişmektedir. Yaşam sürdükleri alanlara bağlı olarak kırkayakların yapılarında farklılıkları gözlemlemek mümkündür. Genellikle siyah renklerde görülen kırkayakların ağızları baş kısımlarının altında yer almaktadır. Karada beslenen kırkayaklar kurumuş ve çürümüş yapraklar ile beslenmektedir. Kırkakyak haricinde akrep ilaçlama hizmetini de şirketimiz aracılığıyla alabilirsiniz.

Avlarını ayakları ile yakalayarak etkisiz hale getiren bu canlılar nemli ortamlarda yaşamayı severler. Yaşamak için elverişli ortam bulan kırkayaklar çok hızlı üreme evresi geçirirler. Onlarca yumurta bırakan kırkayakların 13.000 türü bulunmaktadır. Kırkayaklar evlerimizde balkon, çatı, bodrum, merdiven boşluğu gibi alanlardan kolaylıkla geçerek ulaşmaktadır. Toplu halde göç sağlayan bu böcek türlerine karşı profesyonel hizmet almak en doğru çözüm yoludur.

Kırkayak İlaçlama Teknikleri

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel İlaçlama

Kırkayak ilaçlama tekniklerimiz firmamız bünyesinde görev alan uzman  ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla gerçekleştirmekte olduğumuz kırkayak ilaçlama işlemlerimiz, insan sağlığı üzerinde olumsuz herhangi bir etki oluşturmayan ve kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaştıran etkili ve güvenilir işlemlerdir. Sıvı ilaçlama yöntemleri, her böcek türü üzerinde kısa sürede etki gösteren kuvvetli yöntemlerden biridir. Genellikle buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadırlar. Bu teknikler, ilacın ulaşılması güç olan dar alanları da etkisi altına girmesini sağlamaktadır. Jel ilaçlama yöntemleri de böceklerin geçiş noktasına noktalama şeklinde uygulanmakta olan yöntemlerdir. Uzun vadede kırkayak problemlerinden kurtulmak isterseniz, profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlamakta olduğu hizmetlerden faydalanmanız gerekmektedir.

7/24 Kırkayak İlaçlama Hizmeti

Yaşam alanlarınızda yer edinen kırkayaklara karşı ilaçlama uygulaması yaptırmak istediğiniz takdirde firmamızla iletişime geçerek en kısa sürede hizmet alabilirsiniz. İlaçlama servisi ile 7/24 hizmet sunan firmamız garantili, kaliteli ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmetinizdedir.