Kara Sinek İlaçlama

Kara Sinek ilaçlama servisi ile İzmit, İstanbul, İzmir illerine ucuz fiyatlarla kara sinek ve haşere ilaçlama hizmeti alın!

Sektörün lider firması Prestij ilaçlama, karasinek ile mücadele etmenize tam destek vermektedir. Kara sinek ilaçlama firmaları arasında, garanti ilaçlama yöntemleri her zaman en çok tercih edilen ilaçlama firmasıyız. Son teknoloji ekipmanlar ile hizmet veren Prestij ilaçlama tüm haşerelerde olduğu gibi kara sinek ilaçlama hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama servisimiz ile tüm ilçelere hizmet veriyoruz!

Kara sinek ile mücadele etmek, taşıdığı bu mikroplardan  korunmanın tek yolu, kara sinek ilaçlama uygulamasıdır. bu uygulamayı gerçekleştirecek, kara sinek ilaçlama firmaları kesinlikle, ruhsatlı firmalar olmalıdır. İlaçlama şirketleri arasında, ruhsatsız olarak ilaçlama hizmeti veren şirketler, bu haşere türlerini yok etmeyi beceremediği gibi insan sağlığını da tehlikeye atmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile hizmet veren, Prestij ilaçlama firması,  ilaçlama uygulamalarında, önce insan sağlığını düşünerek hizmet verir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama

Karasinek, beslenmelerini insanların yaşam alanlarında bulduğu yiyeceklerden karşılamaktadır. Kara sinek, besinlerimize ortak olmakta ve besinlerimiz aracılığı ile bize hastalık bulaştırmaktadır. Karasineğin bulaştırdığı hastalıklardan korunmak için,ilaçlama firmalarından yardım almanız gerekmektedir. Prestij ilaçlama, Sağlık Bakanlığın’ndan tüm onayları almış, ruhsatlı bir firmadır. Kara sinek haricinde çiyan ilaçlama servisimizde 7/24 sizlerledir.

Karasinek ilaçlama ve tüm sinek türlerinin ilaçlanmasında Prestij ilaçlama şirketimiz etkili ilaçları ve deneyimli ilaçlama personeli ile günün her saati hizmet vermektedir.

Karasinek İlaçlama İle İlgili Sık Sorulan Sorular.

Karasinek nerede yaşar?

Karasinek, çoğunlukla sıcak yerlerde ve sıcak mevsimlerde ortalarda görülür.  Doğal yaşamda en çok mikrobun olduğu ortamlarda yaşarlar. Genel olarak hayvan ağılları, çöplükler, lağım suyu akarlarında ve daha birçok alanda bu haşereler ile karşılaşmak mümkündür.

Karasinek insana hangi hastalıkları bulaştırır?

Karasinekler evler ve yaşam alanlarımızda açıkta bulunan gıdalar üzerine dışkılarını bırakırlar. Bu sebeplerle  insanlara , kolera, çocuk felci, alerjik reaksiyonlar, verem, dizanteri, hepatit vb. hastalıkları bulaştırabilirler.

Karasinek kaç dönemden geçerek erişkin olur?

Karasinekler yumurta bıraktıklarından 1 gün sonra yumurtalar çatlar. Yumurtadan çıkan larvalar 2 haftalık pupa döneminden geçerek kanatlanarak erişkin hale gelirler.

Karasineğin ortalama ömrü ne kadar olur?

Karasinekler sıcaklığa bağlı olarak 2-3 hafta yaşarlar. Kara sinek yılda 8-10 döl verir. Bir senede 250 milyar karasinek oluşabilir.