Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Servisi


Haşere sorunu dünyanın her yerinde insanların canını sıkmıştır. Ancak haşerelerden kurtulmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Yapılacak doğru bir ilaçlama ile haşerelerden sonsuza kadar kurtulmak mümkündür. İlaçlama doğru tekniklerle yapılırsa ancak fayda sağlayacaktır. İlaçlama teknikleri arasında; kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare ilaçlama bulunmaktadır. Hangi tekniğin uygulanacağı haşere sorununa göre değişecektir. Haşereler hızla çoğalabilen canlılar olduğundan ev ya da iş yerlerini hızla sarabilirler. Yılların tecrübesi ile Prestij İlaçlama İzmir, İstanbul ve Kocaeli’de ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul Avrupa yakası böcek ilaçlama hizmetini de haftanın 7 günü 24 saati vermektedir.
 

Avrupa yakasında yıllardır hizmetlerini sürdüren Prestij İlaçlama, uzman kadrosu ile her semt, mahalle ve caddeye gitmekte ve ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile işlemlerini sürdüren firma sadece tek bir telefon ile işlemlerini gerçekleştiriyor. Haşere çeşitleri çok fazla olmakla beraber hepsinin kendine has verdiği zararlar vardır. Hamam böceği, fare gibi haşereler lağım gibi pis yerlerden aldıkları mikrobu ev ya da iş yerlerimize taşırlar. Akrep, çıyan, kırkayak ve yılan gibi canlılar ise sokarak zehirlerini bulaştırırlar ve çok tehlikelidirler. Hayati sonuçlar ortaya çıkarabilirler. Evinizi karınca bastıysa gıdalarınıza yönelme eğilimindedirler. Aynı şekilde fare ve hamam böceği de genellikle mutfaklara dadanırlar ve gıda zehirlenmelerine sebep olurlar.

Haşereler için yapılacak ilaçlama; ev, okul, iş yeri, fabrika, alışveriş merkezleri, mağazalar, spor salonları, tiyatro salonları, hastaneler, yemekhaneler, restoranlar, oyun parkları, bahçeler, piknik alanları ve aklınıza gelebilecek daha pek çok yere yapılabilmektedir. Önemli olan doğru bir ilaçlama ile haşere sorununun tamamen ortadan kaldırılmasıdır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile hızlı ve kaliteli servis sunan Prestij İlaçlama haftanın 7 günü 24 saati sadece tek bir telefon ile hem Anadolu hem de Avrupa yakası böcek ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. Siz de haşere sorunu yaşıyor ve bu durumdan nasıl kurtulacağınızı bilmiyorsanız hemen Prestij İlaçlama çağrı merkezini arayın. Bulunduğunuz yere gelecek olan firmanın uzman ekipleri yapacakları ilaçlama ile haşere sorununuzu kökten çözsün.