İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

Evlerimizde, iş yerlerimizde, ofislerimizde kabusumuz olan, yaşam kalitemizi düşüren haşere ve böcekler, ilaçlama firmalarının desteğiyle problem olmaktan çıkmaktadır. İlaçlama firmaları yurdun her bölgesinde, geliştirdikleri yöntemlerle, hizmetlerine devam etmektedir. Prestij İlaçlama firmaları da İstanbul ve çeşitli illerde ilaçlama hizmetleri vermeye devam etmektedir. Anadolu Yakası Böcek İlaçlamaPrestij ilaçlama bünyesinde yer alan, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla, her türlü böcek ve haşere problemine karşı etkili çözümler üretmektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İstanbul Anadolu Yakası Böcek ilaçlama servisleri, teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte, geliştirmiş oldukları ilaçlama teknikleriyle, artık çok daha hızlı ve etkili çözümler üretmektedir. Ayrıca insan sağlığını da güven altına almayı hedefleyerek, kullandıkları ilaçlarda Sağlık Bakanlığı onayı almayı ihmal etmemektedir. Özellikle pire, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, bit, kene ve fare gibi haşere ve kemirgenlerin etkisiz hale getirilmesinde ilaçlama servislerinin uygulamış oldukları yöntemler ve yetkinlikleri önemlidir. Böcek ilaçlamalarında katı ve sıvı olmak üzere iki farklı ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Kişisel müdahalelerimizde de kullandığımız katı ilaçlar, tablet, toz ve jel şeklinde üretilmektedir. Bu ilaçlar, uygulandıkları ortamlarda etki eden, ilaçlanmak istenen böceklerin bu ilaçlara temasının gerektiği ilaçlardır. Ayrıca insanların da temas etmesi sakıncalıdır. Fakat sıvı ilaçlamalar, çok daha pratik yöntemlerle uygulanabilen, insan sağlığını da tehlikeye atmayan ilaçlamalardır. Hızlı bir etki gücü bulunan sıvı ilaçlamalar, püskürtme ve buharlama olmak üzere iki farklı teknikle uygulanır. İmha edilmesi gereken böcek ve haşerelerle birlikte bu canlıların ortama yaymış oldukları kirli havayı da temizleyen sıvı ilaçlamalar en çok tercih edilen güvenilen ilaçlamalardır.

BÖCEK İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Yaşam alanlarımızda gördüğümüz, bizleri her anlamda kötü hissettiren haşere ve böcekler, üzerlerinde taşımış oldukları mikrop ve bakteriler nedeniyle bizlerin sağlığını tehlikeye atmaktadır. Özellikle kan emici grubunda yer alan pire ve keneler tarafından insanlara kan yoluyla bulaşabilen hastalıklar ve farelerin salgıladıkları bakterilerin neden olduğu ölümcül hastalıklar, bizlere böcek ilaçlamanın önemini bir kez daha göstermektedir. Veba, tifüs, verem, kuduz gibi, çeşitli cilt ve deri hastalıkları gibi hastalıklar, bünyemizi ve psikolojimizi derinden etkileyecek hastalıklardır. Bu nedenle olası bir böcek ve haşere probleminde, böcek ilaçlama firmalarıyla irtibata geçmeniz vereceğiniz en doğru karar olacaktır.

Prestij ilaçlama firmaları, İstanbul’un her semtinde ve İzmir, İzmit, Gebze, Kocaeli illerinde de hizmetler vermektedir. Anadolu Yakası Böcek İlaçlama, Anadolu Yakası sakinlerinin her türlü böcek ve haşere problemine karşı oldukça uygun fiyatlarla, günün her saati hizmet vermektedir.